PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 104 052
oceny
7,6 10 1 104052
6,6 16
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

Zastanowiła mnie pewna rzecz - a mianowicie kwestia dziadka! W filmie prawie nie istnieje, z jedynej sceny z jego udziałem można wnioskować, że to spokojny człowiek niepodzielający niechęci swej żony do zięcia, z drugiej strony są sugestie, że to jego znajomości miały wpływ na jego kłopoty. No i tak się zastanawiam, czy rzeczywiście - jak to jest zasugerowane - po śmierci babci ojciec "z automatu" dostałby opiekę, czy może właśnie przejąłby dziadek, a może trzeba by rozpatrzyć sprawę na nowo?? Co o tym sądzicie??

P.S. Film poruszający i piękny...

nofelet

Nie wiadomo też kiedy matka wyszłaby ze szpitala. W końcu sąd orzekł, że dziecko zostanie pod opieką babki do czasu, aż matka nie wróci. A co do dziadka to wydaje mi się, że był zwykłym pantoflarzem. Może i miał znajomości, które wykorzystywał, ale tylko dlatego, że kazała mu żona.

fajne_filmy

Niby tak, ale czy na pewno tak łatwo odpuściłby? A nawet jeśli, to czy przypadkiem nie trzeba by przeprowadzić kolejnej rozprawy, i przynajmniej do jej czasu Kasia nie powinna by przebywać pod jego opieką? Dobrze byłoby, gdyby na forum był jakiś prawnik. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones