PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 104 031
ocen
7,6 10 1 104031
6,6 16
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

Przykre jest, że w Polsce sądy nadal wolą przyznać opiekę nad dzieckiem matce niż ojcu. Ojcowie jak sprężą dupkę są cudownym rodzicem ;))) Nie wyobrażam sobie dzieciństwa bez mojego Taty :///
Polecam. Dobry, polski film :)

ocenił(a) film na 7
peza_92

dobrze powiedziane "jak sprężą dupkę", co się im niestety chyba nieczęsto zdarza, więc powierzanie opieki matce uważam za stosowne :))

ocenił(a) film na 9
Sztuczny_rarytas

Czy w przypadku ukazanym w tym filmie powierzenie opieki matce też uważasz za 'stosowne'?
Wiesz, facet nie buduje więzi z dzieckiem przez 9 miesięcy, ale uważam, że jest w stanie zapewnić mu miłość i troskę na równi z matką ;)
PS: Podoba mi się słowo 'stosowne'-w dawnych czasach używano go w odniesieniu do kobiet, które wychodziły za mąż bez miłości ;)))))

Sztuczny_rarytas

Stosowne by było gdyby sądy przyznawały opiekę lepszemu rodzicowi bez względu na płeć a nie kobietom dlatego że "większość facetów nie nadaje się na ojca".

ocenił(a) film na 8
peza_92

Tą tendencję chciał załamać "Biały" z Must Be the music utworem "Walczę do końca" ale jurorzy od siedmiu boleści w ch.ja go zrobili i nie wygrał programu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones