PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 104 052
oceny
7,6 10 1 104052
6,6 16
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

Ja osobiście nigdy bym tego nie przegapiła, choć widziałam "Tato" już kilkanaście razy i
znam go na pamięć to uwielbiam do niego wracać, jakiś taki sentyment mam i ta
muzyka...cudowna:)

ocenił(a) film na 9
chiquitita

Właśnie też oglądam go po raz enty.Świetny film.Bardzo dobry scenariusz,gra aktorska (Linda,Segda i Pazura) i jak wspomniała koleżanka powyżej główna ścieżka przewodnia mistrz! Ogólnie jestem bardzo wrażliwą osobą i gdy leci piosenka z ''Tato'' aż ciarki mam na plecach.Jeden z najlepszych polskich filmów EVER!!!!!

cebul_297

Ja mam ciarki, gdy widzę starą Mostowiakową w dwójkowym serialu. Wredne babsko chciało Bogusiowi córkę odebrać. Nie zapomnę jej tego.

ocenił(a) film na 9
Piramidoglowy

Heheheh no w ''Tato'' zagrała straszne rursko. Społeczniara jakich wiele w naszym kraju.Człowiek starej daty ,który ma swój punkt widzenia i nie przegadasz nie ma opcji.Znam to z autopsji.

ocenił(a) film na 8
cebul_297

Optymistycznie - dziecko, które widzi jak ojciec topi matkę w wannie i jak ginie jego babka potrafi się jeszcze uśmiechać :) szacun. Co dziś jeszcze w TV?

maxiLudo90

Ja bym postarała się po takich doświadczeniach wrzucić mamusię i babusię do tego samego worka, co książeczkę o wilkołakach... ;-)
W miarę ciekawą propozycję ma o tej porze TVP Kultura, przynajmniej z dostępnych mi kanałów.

ocenił(a) film na 10
chiquitita

Mam to samo. Jeden z najpiękniejszych (moim zdaniem najlepszy) polskich filmów. Ogromny sentyment mam do tego filmu. Pierwszy raz oglądałam go już dawno i wciąż chętnie do niego wracam ;) Przyciąga genialna gra aktorska, cały klimat lat 90. i ta muzyka! Zawsze już skrzypce będą kojarzyć mi się z tą małą i jej wyrazem twarzy, którego nie da się wyrzucić z pamięci, tak jak i jej zielonego płaszczyka (a propo ta moda już jakiś czas temu powróciła ;)).

Jak tylko zobaczę w tv mówię
-mamo włącz na dwójkę
-a co leci?
-piękny film
[przełącza]
-przecież już tyle razy oglądałaś - mówi z pobłażaniem ;)
Ale to z nią ten film pierwszy raz oglądałam jak byłam mała, więc jest współwinna :)

TruskawkowaGalaretka

Po raz pierwszy obejrzałem film ''Tato'' Powiem tak bardzo dramatyczny i wzruszający zwłaszcza na końcu myślałem, że Tata i Córka skacząc z tego budynku też się zabiją jak tej dziewczynki Babcia myślałem, że będę płakał. Jeden z najlepszych polskich filmów jakich oglądałem do tej pory. W tym filmie widać, że nie warto się żenić;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones