PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1192}

Tato

7,6 104 023
oceny
7,6 10 1 104023
6,6 16
ocen krytyków
Tato
powrót do forum filmu Tato

Najlepszy czarny charakter

użytkownik usunięty

Obok dudleya zbiegajacego ze schodów, który CELOWO skacze po schodach „babka dziecka” jest jednym z najlepiej wykreowanych czarnych charakterów.

W moim mniemaniu nienawiść jest wspaniałym uczuciem, czysta nienawiść pojawia się niezwykle rzadko i dostarcza masę satysfakcji, o ile lubimy „czuć” uczucia bez względu na ich negatywny / pozytywny ładunek.

Rzadko kiedy dane mi jest poczuć prawdziwa nienawiść, a sporo czytam, bywam w Zusie, oglądam filmy i bacznie obserwuje rzeczywistość. Niechęć, irytacja, odraza zdarzają się często, ale nie nienawiść.

Sauron ? Pozadal władzy, był inteligentny i miał swoją wizje na świat. Ciezko z nim w pewnych kwestiach nie sympatyzować.

Zabójca z myląca fryzura z kraju bardziej dla młodych ludzi -> kochał swoją prace, był niezwykle dyscyplinowany i metodyczny, w świecie jego wartości życie ludzkie było po prostu malo warte, szanuje za oryginalne poglady i trwanie w nich pomimo wszystko, aha i nie oszukiwał w rzucie moneta, myśle ze wierzył w chaos, który później nieco go poharatał ( wypadek samochodowy )

Właściwe mógłbym wymienić i wymieniać, ale wniosek jest jeden „babka Kasi” przebija jokera, saurona, spaceya z „siedem” czy hannibala Lectera, gdyż jak nikt z nich wywołuje we mnie nienawiść.

I jeszcze ta jej czapka i płaszcz. Nie no szlag mnie trafia. Poza tym była 30 lat nauczycielka ! Dlatego w opinii sądu jest świetnym kandydatem. Biła wnuczkę szmata a później z uśmiechem na ustach brała ja do parku. Umarła zbyt szybko.

Powinna umierać w inny sposób, najokrutniejszy dla takich babek, a mianowicie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones