Dorota Segda

Dorota Jolanta Segda

7,6
6 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Segda

Zadko ktora aktorka ma taki urok i subtelnosc, jest tak naturalna w tym co robi, w wywiadach mozna
uslyszec ze wie co robi w tym zawodzie i w kazdym projekcie nad jakim pracuje. w kazdej roli cos
jest inaczej, zawsze bazuje na wlasciwych emocjach i czasem bywa tak wiarygodna ze ludzie
odchodza od zmyslow (Tato :P)

Poza fatalną ortografią całkowita racja. Dorotka jest świetna, w dodatku bardzo atrakcyjna :)

Max66

nie jest fajną aktorką, ale da się na nią patrzeć i ma u mnie plus za wygląd, a jeśli chodzi o rolę to podobała mi się jako Faustyna i jako Agata Kwiecińska, reszta ról dno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Max66

Żenada - to, że idiotka podkablowała wpis o treści: "Nie będę się nad tobą pastwił - los skrzywdził cię już wystarczająco", to jeszcze pikuś - ale jaki kretyn jej to podkablowanie zatwierdził?

Max66

Zwłaszcza, że nie ma w tym krzty przesady:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=242620695916789amp;%20set=a.172402346271 958.1073741831.100005065807047&type =1&%20amp;amp;amp;theater

jak widać, los faktycznie nie obszedł się z nią łaskawie...

Ja również ją bardzo lubię :)! Najlepsza rola Agaty Kwiecińskiej i matki w "Tato:

themadiloves

to dobrze że się trochę ze mną zgadzasz jeśli chodzi o Agatę w na dobre i na złe, gdyby grała do dziś to może bym jej tą rolę wariatki wybaczyła, jako Sally była niezła, niech fajnie zdubbinguje to mnie udobrucha, skoro nie zagra w żadnej komedii to może dubbingiem mnie udobrucha.

kinomanka_13

No żałuję, że nie została w "Na dobre i na złe". Najpierw odszedł Pieczyński potem ona, przez to przestałam oglądać, bo się już posypało.

themadiloves

a skąd wiesz że odeszła ? Ja się domyślałam że producenci z niej zrezygnowali. Gdyby została nie czepiałabym się jej za rolę wariatki, ale krótko grała więc się czepiam. Szkoda że w latach 90 nie powstał serial o Annie German, bo Segda by była idealną kandydatką do roli Anny German, dlatego że w latach 90 Segda miała zajebiście długie włosy, może Segda nie jest podobna do German, ale te włosy ją trochę przypominały .

kinomanka_13

No nie wiem jak było, ale chodziło mi o to, że już się nie pojawiła w tej produkcji. Zgadzam się, że z tymi włosami byłaby wspaniałą kandydatką do roli Anny German.

themadiloves

myślałam że producenci z niej zrezygnowali z grania w na dobre i na złe, ponieważ od 2003 albo 2004 jej rola była już mała pojawiała się rzadziej.

kinomanka_13

Prawdopodobnie jest tak jak mówisz. Chyba nawet czytałam gdzieś kiedyś artykuł, że zawiesili jej rolę do czasu wymyślenia nowych wątków. Nie wymyślili ich do dzisiaj...

themadiloves

jeśli chodzi o na dobre i na złe to dało się znieść że nie było już Skibińskiej, Pieczyńskiego, Segdy, ale między 2007 obsada się zaczęła sypać nie było Kosińskiego , Ostaszewskiej, Grabowskiej, a teraz nie ma Foremniak, Żmijewskiego, Fraszyńskiej, Dygant, Bujakiewicz, Jungowska,Krakowska . Gdzie ta stara obsada ? Bez tych osób to nie ten sam serial więc odkąd dowiedziałam się że nie ma Foremniak i Żmijewskiego i wiele innych przestałam oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones