Dorota Segda

Dorota Jolanta Segda

7,6
6 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Segda

Znam tę Panią głównie z dubbingów, i tak jak UWIELBIAM głos Elinor z "Brave" i Elastyny z
"Iniemamocnych", tak uważam, że gdyby nie dubbing Bellatrix Lestrange, filmy o Harrym Potterze nie
byłyby AŻ TAK KOSZMARNE.

Co Wy myślicie o jej umiejętnościach dubbingowych?

PS. Oczywiście życzę tej Pani Wszystkiego Najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin.

Irma100

Do bajek jak najbardziej pasuje jej głos, ale Helena Bonham Carter jest niezwyciężona i nie można zastąpić jej genialnego głosu. Chciałabym, aby częściej się pokazywała na dużym ekranie.

Wszystkiego najlepszego!

themadiloves

Swoją drogą to ciekawe, dlaczego takie gwiazdy, jak Helena Bonham Carter, Maggie Smith, Allan Rickman czy Gary Oldman grają w takim g*wnie, jakim jest cykl (oczywiście chodzi mi tylko o filmy) o Harrym Potterze. Jedyną odpowiedzią, jaka mi się nasuwa, są względy finansowe;(

Irma100

nie przepada za nią, ale lubię na nią trochę patrzeć i słuchać jej głosu. Najbardziej podobała mi się w autach i jak wzdychnęła do Zygzaka, jak się jej Zygzak pytał ,, świeżo po remoncie tak ?" a Sally na to ,, taaak " albo jak mówi przestań w autach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones