Dorota Segda

Dorota Jolanta Segda

7,6
6 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Segda

mam nadzieję że kiedyś odklei się od niej łatka roli wariatki bo cała Polska kojarzy ją z tej beznadziejnej roli a zagrała inne rolę najbardziej podobała mi się jej rola Faustyny w Faustynie i rola Agaty Kwiecińskiej w na dobre i na złe.

kinomanka_13

Rola wariatki to rola jej życia.

perun_6

a dla mnie jej rolą życia jest rola siostry Faustyny, jak zagra w jakieś fajnej komedii i mnie rozbawi to zmienię o niej zdanie, bo jak mam lubić jakąś aktorkę albo jakiegoś aktora to tylko po roli komediowej bo uwielbiam komedie, a dramatów nie znoszę chyba że są oparte na faktach.

kinomanka_13

"Faustyny" nie widziałam ale zawsze wydawała mi się taką osobą arogancką. Również jej głos jest taki "zimny". Ale to było kiedyś... Teraz ją lubię :D

użytkownik usunięty
kinomanka_13

A ja mam nadzieje ze sie nieodklei bo byla znakomita, tak bardzo ze ludzie uwierzyli w istnienie tej wariatki. Poza tym, to moja ulubiona aktorka i niemam konkretnej roli ktora mi tak utknela ze niepotrafie myslec o zadnej innej. Jest boska.

To dziecko jest puste jak kartonowe pudełko. Nie ma sensu dyskutować z kimś takim.

Max66

Pani profesor z prezydenckiego nadania, więc nie mamy do czynienia z wiecznymi rolami "wariatek". A poza tym - wariata trzeba umieć zagrać. To już duża umiejętność.

bury66

Ja akurat wysoko cenię umiejętności Doroty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones