Teresa Lipowska

Teresa Witczak

7,3
5 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teresa Lipowska
użytkownik usunięty
Immortal_Stasin

Dycha za dubbing to tylko Boberkowi. Ale dziewiątka słusznie się jej należy.

Wiem, że nie na temat, ale lol grasz blood elfami? Ja raz popełniłam błąd, ale jak będę mieć kasę to zmienię mojego jedynego maga w jakąś inną rasę. Wkurzające są.

użytkownik usunięty
Moai

BE hunter nie jest wcale taką słabą postacią na PvP. Zgodzę się że na PvE lepiej gra się trollem (racial do bursta), jednak arcane torent jest przydatnym skillem w potyczkach przeciw casterom, gdzie ich taktyka przeciwko hunterowi polega na trzymaniu się go jak najbliżej żeby nie mógł używać ranged skilli, więc przerwanie casta osób stojących blisko mnie bardzo się przydaje :) Poza tym mam wiele innych postaci :)

W nowym dodatku Hunter nie będzie potrzebował 'range'a" by strzelać. A z moich obserwacji, Trolle to świetna rasa w ogóle jeśli chodzi o potęgowanie DPS'u, teraz to się trochę zmieniło kiedy są Gobliny i Worgeny, ale Berserker to dalej jeden z najlepszych raciali jakie można mieć.
Ja tam mam zamiar mojego maga zamienić w Orka albo goblina, belfy są dla mnie denerwujące i za bardzo popularne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
corega

proponuję Ci znaleźć inną zajawkę od trollowania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones